Archiv aktualit: bozena.blazkova

6 výsledků

Výseldky

Publikovánoikona řazení Titulek Autor Shrnutí
6.4. 2015 Literární vycházka Blažková Božena Ve čtvrtek 16. dubna se koná plánovaná literární vycházka. Literárním Hradcem Králové bude provázet emeritní ředitel KMHK Mgr. Jan Pěta.Sraz účastníků je v 10 hodin na Terminalu v oblasti odjezdů MHD. Ve 12.30 je plánován společný oběd v retauraci Pod Terasami.Srdečně zve Klub seniorů RV SKIP 08
29.5. 2014 Kde končí svět Blažková Božena Dne 13. 5. 2014 se v Krajské knihovně v Pardubicích sešlo 39 vítězů regionálního kola soutěže Kde končí svět, Nejmoudřejší je číslo, pořádané KDK SKIP ve spolupráci s KDK SKIP 08. Setkání se zúčastnily knihovnice s vybranými čtenáři z osmi knihoven – Městská knihovna ve Svitavách, Městská knihovna Litomyšl, Městská knihovna Chrudim, Městská knihovna Holice, Knihovna města Hradce Králové, Městská knihovna Třemošnice, Městská knihovna Nová Paka a Krajská knihovna v Pardubicích. Do literární části přispělo 6 knihoven a hodnotilo se celkem 12 prací. Do části výtvarné se zapojilo 11 knihoven a dětským hlasováním byly oceněny Městská knihovna Litomyšl, Městská knihovna ve Svitavách a Krajská knihovna v Pardubicích.
22.5. 2014 Literární festival Studánecká Čapkiana Blažková Božena Knihovničtí senioři zvou všechny zájemce na literární festival Studánecká Čapkiana, který se koná v sobotu 31. května v Malých Svatoňovicích. Podrobnější informace o festivalu naleznete na webu obce Malé Svatoňovice nebo přímo na adrese: http://www.studanecka-capkiana.g6.cz/ .
25.3. 2013 KNIHOVNICKÉ SETKÁNÍ u příležitosti 20. výročí Knihovnických týdnů ŠS Blažková Božena 1. - 3. ČERVENCE 2013Obecní úřad Libošovice,Místní knihovna Libošovice, SKIP Východní Čechy 08 pořádají ve spolupráci s Knihovnou Václava Čtvrtka v Jičíně a Městskou knihovnou Fráni Šrámka v Sobotceknihovnické setkání  po 20ti letech, jako vzpomínku na knihovnické týdny konané v rámci festivalu Šrámkova Sobotka v letech 1193-2004.Srdečně zvema všechny účastníky i všechny další zájemce. 
25.3. 2013 Banky jak je neznáte – POZOR! Změna termínu! Blažková Božena Pozor! Z důvodu nemoci a špatného počasí se akce přesouvá na pondělí 20.5.2013! Ostatní pokyny zůstávají platné!Ruší se středa 3. dubna!Exkurze s Ing. Ladislavou HetfleišovouSraz  v hale hlavního nádraží Praha v 10 hodin (vchod do prodejny knih ve směru od východu z nádraží), pokud přijedete dříve tak v 1. patře paláce knih je kavárničkaProgram:Vycházka proti proudu času -  od Hlavního nádraží kolem Jubilejní synagogy do tzv. Prahy finanční ( ČNB, Živnostenská resp. Zemská banka, Česká spořitelna v Rytířské) se zakončením  v Židovském Městě. Program exkurze 2 – 2,5 hodiny.  Následně možný společný či individuální oběd a odjezdy.Nutno nahlásit účast na mail: b.blaza@seznam.cz