Archiv aktualit: Červen 2015

3 výsledků

Výseldky

Publikovánoikona řazení Titulek Autor Shrnutí
16.6. 2015 Happening k Týdnu knihoven ve Vyškově Bc. Hubertová Kat... RV SKIP 08 na svém jednání 10.6.2015 projednával otázku účasti východočeského družstva na happeningu ve Vyškově 2.10.2015 http://www.kkdvyskov.cz/pro-knihovny-2/happening-2015/. Klubko 08 navrhlo zařadit do programu svého setkání v září to, jakým způsobem bude případné východočeské družstvo svůj region na happeningu prezentovat. V tuto chvíli prosím, ozvěte se ti z vás, kteří máte zájem zúčastnit se happeningu ve Vyškově. Prosím, nezapoměnte dát včas vědět na hubertova@knihovnahk.cz nejlépe do konce června, aby RV mohl projednat zda a jakým způsobem se může nějak finančně podílet.
16.6. 2015 Fotosoutěž Hudba v přírodě Bc. Hubertová Kat... Hudební oddělení Knihovny města Hradce Králové ve spolupráci se SKIP 08 a Centrem IMPULS Hradec Králové vyhlašují 1. ročník fotografické soutěže pro amatérské fotografy starší patnácti let s bydlištěm ve východních Čechách. Soutěže se mohou zúčastnit i knihovníci. Podrobnosti k soutěži naleznate na webu Knihovny města Hradce Králové.
16.6. 2015 Ještě k semináři Knihovny a práce s lidmi s duševním onemocněním Bc. Hubertová Kat... Prezentace, které zazněly na semináři konaném v úterý 19. května v Knihovně města Hradce Králové, byly s laskavým svolením lektorů vyvěšeny na webu Knihovny města Hradce Králové a najdete je v sekci Pro knihovníky